Інформація про заклад

Садочок був відкритий у червні 1981 року.

Приймаємо дітей від 1,5 року до 6(7) років.

Режим роботи: з 7.00 до 19.00.

Напрям роботи: "Використання джерел українського народознавства в освітньо-виховному процесі. Побудова навчально-виховного процесу на основі ігрової діяльності."

В садочку працює логопед і психолог.

Актуальним у роботі ДНЗ є :

1. Формування мотивації гармонійного фізичного розвитку, здорового способу життя у дітей дошкільного віку шляхом створення сприятливого розвивального середовища.

2. Формування екологічної свідомості у дітей дошкільного віку шляхом впровадження в роботу пошуково-дослідницької діяльності.

3. Стимулювання пізнавальної активності дітей на заняттях з логіко-математичного розвитку засобами дидактичної гри.

Головною метою ЗДО є забезпечення реалізації права горомадян на здобуття їх дітьми дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у догляді та оздоровленні дітей, створення умов для їх фізичного, розумового і духовного розвитку.

Діяльність закладу направлена на реалізацію основних завдань дошкільної освіти: збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей; формування їх особистості, розвиток творчих здібностей та нахилів; забезпечення соціальної адаптації та готовності продовжувати освіту; виховання потреби в самореалізації та самоствердженні

Освітня робота в ЗДО здійснюється за вимогами державного освітнього стандарту – Базового компоненту дошкільної освіти в Україні, освітньої програми «Дитина».

Освітній процес дітей всіх вікових груп здійснюється українською мовою.

Додаткові освітні послуги не надаються.

/Files/images/P2190012.JPG